Тут знаходиться найвідоміша туристична пам'ятка Гаваїв - пляж Вайкікі (Waikiki Beach) і єдиний королівський палац на території США. Найбільше місто Гавайських островів виглядає як будь-який інший великий мегаполіс СЩА. Але в межах кордонів Гонолулу ви знайдете тропічні ліси, глибокі каньйони, долини, водоспади, гори, коралові рифи і золоті піщані пляжі. Більш азіатське, ніж американське місто, Гонолулу являє собою дивовижну суміш етнічних груп, змішання мов, звичаїв і культурних традицій, приправлених щедрою порцією гавайського гостинності. Більшість відвідувачів Гавайських островів починають свою подорож з цього міста.
Що подивитися в Гонулулу?
Пляж Вайкікі
Коли більшість туристів думає про пляжах Оаху, в першу чергу вони мають на увазі знаменитий пляж Вайкікі. Важко назвати ще один пляж в світі, що здобув таку ж світову популярність як ця вузька смужка піску протяжністю трохи більше 3 км біля підніжжя висотних готелів. Рано вранці пляж на подив тихий. Поступово, пляж переповнюється відпочиваючими і до полудня за нього складно ходити - таке велике число відпочиваючих.
Пляж Вайкікі коштує досить низько в списку кращих пляжів Гаваїв, хоча умови для плавання непогані, і він добре підходять для початківців серферів. Але Вайкікі набагато більше, ніж просто пляж. Завдяки величезній кількості туристів, Вайкікі є одним з найбільш густонаселених районів на Землі. Уздовж 3 км пляжної зони розташовано 175 висотних готелів, сотні барів і ресторанів, парки, фаст-фуди, танцювальні клуби, величезна кількість магазинів, центр нічного життя. Близько п'яти мільйонів туристів відвідують Оаху щороку, 9 з 10 так чи інакше відвідують Вайкікі. Це дуже гучне місце з вуличним рухом 24 години на добу, і майже завжди переповненим пляжем.
Даймонд Хед
Даймонд Хед (Diamond Head) - один з найвідоміших символів Гавайських островів в світі. Близькість кратера до курортної зони Гонолулу зробили його популярним місцем відвідування. Сучасну назву кратера дали британські моряки на початку 1800-х. Дивлячись на кратер з великої відстані, вони помітили в його стінах поблискували в променях сонця кристали кальциту. Моряки помилково подумали, що це, мабуть, алмази. Хоча кристали не мали ніякої цінності, назва Даймонд Хед залишилося. Анексувавши Гаваї в 1898 році, Сполучені Штати побудували всередині кратера форт. Даймонд Хед також прославився зйомками культового американського телесеріалу Залишитися в живих (Lost). Висота вершини 231 м, діаметр - 1073 метри.
Відома пам'ятка Гаваїв славиться своїми пішохідними стежками, красивою прибережною панорамою Гонолулу і військовою історією. Всі бажаючі можуть піднятися по стежці довгою 1 км до оглядового майданчика на вершині кромки кратера. З оглядового майданчика відкривається панорамний вид на Гонолулу і Тихий океан.
Даймонд Хед внесений до Національного реєстру історичних місць США. Він відкритий щодня з 06:00 до 18:00, включаючи свята. Останній вхід на пішохідні стежки о 16:30 вечора. Ворота закривають о 18:00 щодня, і всі відвідувачі повинні до цього часу покинути територію.
"Палац Небесної птиці"
Місцевим «палацом» можна назвати резиденцію гавайських королів Калакауа і Ліліуокалані в центрі Гонолулу, що носить поетичну назву Іолані або «Палац Небесної птиці». Це єдиний на території США королівський палац. Побудований в 1882 р чотириповерховий палац Іолані був обладнаний телефонами і електрикою раніше Білого дому і Букінгемського палацу. У будівлі збереглися не тільки бібліотека і коштовності корони, а й оздоблення ряду кімнат - до 1978 р будівля використовувалася для розміщення уряду штату, потім у палаці зробили музей.
Палац Іолані в Гонолулу - єдиний королівський палац США, що використовувався в якості офіційної резиденції правлячого монарха. Будівля отримала статус Національного історичного пам'ятника і включена до Національного реєстру історичних місць США. Після повалення монархії в 1893 році, будівля використовувалася як Капітолій для Тимчасового уряду, республіки, краю, і штату Гаваї до 1969 року.
Палац відреставрували і відкрили для відвідувачів як музей в 1978 році. Він привертає 60 000 відвідувачів щороку.
Comentarios